Відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 26 липня 2022 р. № 1327, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 серпня 2022 р. за № 906/38242, Департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації інформує про кількість місць державного замовлення для проходження інтернатури, які залишились нерозподіленими (додається).

Отримати місце державного замовлення для проходження інтернатури з числа нерозподілених місць мають право випускники, які навчалися за кошти державного бюджету та отримали довідку про самостійне обрання місця проходження інтернатури.

Місця для проходження інтернатури за кошти державного бюджету здійснюється виключно за наступними спеціальностями: «Медицина невідкладних станів», «Загальна практика – сімейна медицина», «Внутрішні хвороби», «Інфекційні хвороби», «Педіатрія», «Психіатрія», «Фізична та реабілітаційна медицина», «Медична психологія», «Радіологія», «Епідеміологія», «Лабораторна діагностика, вірусологія, мікробіологія».

З питань подання документів на визначені місця, просимо звертатися до 21 липня до Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації, вул. Канатна, 83.