Соціальний захист

Антитерористична операція. Соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей

Оголошення!  Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проводиться закупівля квартир для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів 1-2 групи з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО.

До уваги підприємств, установ, організацій та закладів будь-якої форми власності, які здійснюють заходи з соціально-психологічної реабілітації! Про участь у конкурсних торгах із закупівлі послуг з психологічної реабілітації постраждалим учасникам антитерористичної операції.

Реалізації соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Про надання в Одеській області соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції

Обласною цільовою програмою передбачена матеріальна підтримка військовослужбовців, що брали участь в АТО на сході країни, та членів їх сімей.

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

Перелік протезно-ортопедичних підприємств вітчизняної галузі.

Забезпечення учасника АТО технічними та іншими засобами реабілітації в Україні

Про участь у конкурсних торгах із закупівлі  послуг з психологічної реабілітації постраждалим учасникам антитерористичної операції

Проводиться закупівля квартир для сімей загиблих військовослужбовців та   інвалідів 1-2 групи з числа військовослужбовців,  які брали участь в АТО.

Психологічна реабілітація учасників АТО

Соціальний захист громадян, що мають право на пільги

Звіти станом на 01.11.2014 року

Під дію нового порядку призначення пільг потрапляють не всі категорії пільговиків.

З 01.07.2015 окремим категоріям громадян пільги будуть надаватися з урахуванням сукупного доходу сім’ї.

Інвалідам війни, учасникам бойових дій, особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ і деяких інших осіб, інвалідам військової служби, жертвам політичних репресій, дітям з багатодітних сімей, працівникам прокуратури на пенсії, працівникам цивільного захисту на пенсії, пільги надаються як і раніше, тобто без урахуванням сукупного доходу сім’ї

Затверджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім”ї

Про медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про пільговий проїзд з 1 червня 2015 року.

Порівняльний аналіз різновидів пільг для осіб, які мають статус постраждалих категорії 1 та інвалідів війни одночасно.

Встановлення статусу та надання пільг учасникам бойових дій особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції на сході країни.

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації інформує про виплати компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та приїхали на тимчасове перебування до Одеської області з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Про оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про стипендії студентам з числа осіб,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Законодавчі підстави для призначення компенсаційних виплат та допомог чорнобильцям.

Пільгове перевезення окремих категорій громадян 

Угода про співпрацю обласного комітету профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства з Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Соціальний захист інвалідів, ветеранів війни та праці

Одним з важливих напрямків соціальної політики є соціальний захист інвалідів. Ставлення до громадян з обмеженими можливостями  є характерною ознакою цивілізованості держави та її демократичності.

В основі принципу соціального захисту інвалідів лежить не соціальне забезпечення, як пасивна функція соціального захисту, а захищеність інвалідів через створення для них у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей та творчого потенціалу.

В області визначено цілу низку заходів, спрямованих на забезпечення потреб та гідного рівня життя інвалідів, сприяння діяльності громадських організацій та творчої ініціативи інвалідів, вирішення проблем подолання бар’єрності середовища, підвищення ефективності використання коштів Фонду соціального захисту інвалідів, призначених для вирішення проблем професійної реабілітації та працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, інші.

Робота з виконання заходів, зазначених у Робочому плані, триває. В області здійснюються заходи щодо створення умов для забезпечення потреб та гідного рівня життя, активної діяльності громадських організацій та творчої ініціативи інвалідів.

Реалізації соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Про надання в Одеській області соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції 

Обласною цільовою програмою передбачена матеріальна підтримка військовослужбовців, що брали участь в АТО на сході країни, та членів їх сімей.

Комунальна установа «Одеський обласний центр професійної реабілітації інвалідів «Стратегія життя»

Благодійний дитячий Медичний центр “Надія, Добро та Добробут”

Графік виїзних медико-технічних бригад Одеського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства на 2015 рік.

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції.

Перелік протезно-ортопедичних підприємств вітчизняної галузі.

Запрошуємо усіх бажаючих отримати юридичну консультацію на прийомі, який проводиться за графіком: середа з 8.30 до 10.00. та п’ятниця з 8.30 до 10.00.

Про збільшення з 1 січня 2014 року інвалідам та законним представникам дітей-інвалідів грошової компенсації на бензин, ремонт, технічне обслуговування та грошової компенсації на транспортне обслуговування.

Забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації

Забезпечення інвалідів автомобілями, як засобом протезування.

Cтворення в Одеській області безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Світ, в якому ми живемо (стаття голови Балтської районної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів України Надії Лєнц)

Лунає сміх дитячий… (про відзначення Дня захисту дітей, організоване Балтською районною організацією інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів України)

Забезпечення учасника АТО технічними та іншими засобами реабілітації в Україні

Хронология поездки делегации украины на 52 международный конгресс подводников

Благодійний фонд “Молодий інвалід” проводить набір у групи для занять у Центрі соціальної адаптації при благодійному фонді за адресою: вул. Княжеська, 16, м. Одеса.

При Центрі працюють навчально-виробничі майстерні, тренажерний зал (по вул. Княжеській, 16), театр “Шанс”, молодіжний інтегрований клуб “Шанс” (по пров. Маяковського, 7).

Робота фонду розрахована на категорію інвалідів від 18 до 40 років.

Більш детальну інформацію про роботу фонду можливо дізнатись за телефонами: 717-89-30, 714-13-34, 0984217938, або на сайті: www.shance.od.ua.

Соціальна допомога

Соціальні допомоги в 2014 – 2015 рокахПриклади розрахунку допомог, компенсацій, субсидій

КУ “Стратегія життя” Одеської обласної ради проводить безкоштовну психологічну реабілітацію та надає психологічну допомогу учасникам АТО, членам їх сімей, волонтерам.

Шановні громадяни! Урядом впроваджується нова програма соціальної підтримки найменш захищених верств населення при оплаті житлово-комунальних послуг – компенсація додаткових витрат на оплату комунальних послуг

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83 „Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги”

Методичні рекомендації  щодо застосування окремих норм постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83 „Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги”

Інформація щодо нової  адресної програми Уряду для соціальної підтримки малозабезпечених сімей при оплаті житлово-комунальних послуг (компенсація додаткових витрат сімей)

Заява для призначення компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг

Актуальні питання

Про відкриття рахунків для надання допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються

З 1 липня 2014 року припиняється виплата допомоги  по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. 

Що таке компенсація на відшкодування додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищених цін і тарифів на зазначені послуги.

Питання та відповіді

Каталог технічних засобів реабілітації

Протезно-ортопедичні вироби

2016 рік2015 рік
00_титул
01_ОХ
02_ОВ
ОН1
ОН2
ПМЗ_2016_часть1
ПМЗ_2016_часть2
ПН
ПР
Протезно-ортопедичні вироби. Зміст
Безшарні ортези на нижні кінцівки
Ортези на хребет
Протези молочної залози
Системи ортезів на верхні кінцівки
Системи ортезів на нижні кінцівки
Системи протезів верхніх кінцівок
Системи протезів нижніх кінцівок

Крісла колісні

2016 рік2015 рік
Крісла колісні
01-КК1_2016
02-КК2_2016
03-KK3_2016
04-КК4_2016
05-KK5_2016
06-KK9-1_Б_Р_2016
07-KK9-2_Б_2016
08-KK0_2016
09-ЗП_2016
010-KОЛЕСА_2016
00-Крісла колісні. Зміст
01-KK1_Б Крісла колісні з ручним керуванням, які приводяться в рух супроводжуючою особою. Базові крісла колісні (Б1)
01-КК1_Р Крісла колісні з ручним керуванням, які приводяться в рух супроводжуючою особою. Крісла колісні з розширеними функціями (Р1)
02-КК2_Б1_1 Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс. ( Б2)
03-КК2_Б1_2 Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс. Підгрупа Б1.2.
04-КК2_Б2 Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс. (Б2)
05_КК2_Р1 Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс. Крісла колісні з розширеними функціями (Р1)
06_КК2_Р2 Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс. Крісла колісні з розширеними функціями підвищеної надійності
07-КК2_АКТИВ Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс. Активні базові крісла колісні (АБ1). Активні базові крісла колісні підвищеної надійності (АБ2)
08-КК2_КЛБ1 Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс. Базові крісла колісні для пацієнтів з порушенням функції хребта (КЛБ1)
09-КК2_КЛР2 Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від задніх коліс. Базові крісла – функції хребта з розширеними функціямипідвищеної надійності (КЛР2)
010-kk3.pdf010-КК3 Крісла колісні з подвійним ручним керуванням від передніх коліс
011-КК4-1-1_Б Крісла колісні з двуручним керуванням, важільним приводом на задні колеса (Б1, Б2)
012-КК4-1-1_Р Крісла колісні з двуручним керуванням, важільним приводом на задні колеса (Р1, Р2)
013-КК4-2-1_Б Крісла колісні з двуручним керуванням,важільним приводом на передні колеса
014-КК4-2-2 Крісла колісні з одноручним керуванням,важільним приводом на передні колеса (Р1)
015-КК9-1_Б_Р Крісла колісні з електричним приводом та сервокеруванням на задні колеса
016-КК9-2_Б Крісла колісні з електричним приводом та сервокеруванням на передні колеса (Б1)
017-ККО Крісла колісні інші
018-ЗП Засоби пересування
019-Колеса

Меблі

2016 рік2015 рік
Меблі, оснащення, допоможні засоби для переносу та підйомуМеблі, оснащення, допоміжні засоби для переносу та підйому
Підтримуючі пристрої

Спеціальні засоби для самообслуговування та догляду

2016 рік2015 рік
Спеціальні засоби для самообслуговування та доглядуДопоміжні засоби для особистої гігієни
Допоміжні засоби для прання, купання і прийняття душу
Захисні засоби, що надягаються на тіло

Засоби для ходіння

2016 рік2015 рік
Засоби для ходіння, керовані обома руками_2016
Засоби для ходіння, керовані однією рукою Каталог_ОР1_2016
Засоби для ходіння, керовані обома руками
Засоби для ходіння, керовані однією рукою

Комплектувальні вироби для виготовлення протезно-ортопедичних виробів

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РОБОТИ З ЦБІ

НАКАЗИ