Комунальне підприємство «Балтська багатопрофільна лікарня» отримало новий прилад ЕКГ від некомерційної організації «Stichting Zeilen van Vrijheid» (Нідерланди).
Дане медичне обладнання буде функціонувати у відділенні інтервенційної кардіохірургії на базі КП «Балтська багатопрофільна лікарня», що розширить можливість з надання медичної допомоги хворим з серцево-судинними захворюваннями та забезпечить моніторинг за частотою пульсу, рівнем насичення крові киснем, артеріальним тиском та контроль показників, у тому числі зміни електрокардіограми у пацієнтів.
Департамент охорони здоровʼя ОДА висловлює щиру подяку нідерландській організації «Stichting Zeilen van Vrijheid» за надану підтримку та важливу допомогу в умовах воєнного стану.
Разом до ПЕРЕМОГИ !
![](https://mednet.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431572427_757840313118321_2510878612868285014_n-576x1024.jpg)