⏳Колись з невеликого фельдшерського пункту розпочалась історія створення потужного медичного закладу – Любашівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, яка на сьогодні є головною установою охорони здоров’я в Любашівській селищній громаді. Також заклад надає кваліфіковану цілодобову медичну допомогу мешканцям й інших районів (Подільського та Березівського Одеської області та прилеглих районів Миколаївської та Кіровоградської областей).

🚑Колектив лікарні щодня рятує життя постраждалих на одному з найбільших автошляхів Одеської області – «Київ – Одеса». У самому закладі функціонують різні відділення: багатопрофільне хірургічне, операційний блок, багатопрофільне терапевтичне, неврологічне, пологове, дитяче, інфекційне, інтенсивної терапії, приймально -діагностичне з emergency room, клінічна та бактеріологічна лабораторія, прозектура.

🏥Багато зусиль команда лікарні докладає у збереженні життів та наданні медичної допомоги нашим захисникам. Фахівці оперують військовослужбовців зі складними випадками та осколковими пораненнями.

Приділяється особлива увага та підтримка для наших воїнів під час їхньої ротації, бо до закладу потрапляють хлопці у важкому психоемоційному стані та виснажені фізично, які потребують піклування та медичної допомоги.

Перераховувати заслуги та важливість діяльності такого турботливого, відданого та відповідального колективу можна безкінечно. Ми пишаємося вами!

Тож, дорогий колектив закладу, ювілей лікарні – це свято кожного її працівника – це свято тих, хто присвячує своє життя благородній праці – турботі про життя і здоров’я людини та тих, хто це забезпечує. Ви – справжні янголи-охоронці, як вас називають в народі, саме на таких професіоналах тримається медичний фронт України та буде триматися й надалі, всупереч усім складнощам та перешкодам.

Департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації щиро вітає увесь колектив та ветеранів праці із ювілейною датою – 80-річчям з дня заснування лікарні!

Висловлюємо сердечну вдячність всьому медичному персоналу за плідну працю, а особлива подяка ветеранам галузі, які всі ці роки розбудовували та примножували успіхи лікарні.

Дякуємо вам за жертовність, віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Бажаємо, щоб доля щедро нагородила вас щасливою родиною, вірними друзями, приємним оточенням, а турбота, яку ви даруєте людям, повернеться до вас сторицею.

Нехай під мирним небом, у квітучій країні, успішній державі всі ваші мрії здійсняться, в душі запанують спокій, гармонія і радість! Будьте щасливі!

Зі святом!