З робочим візитом до двох медичних закладів Одеської області прибула Марина СЛОБОДНІЧЕНКО – заступниця Міністра з питань євроінтеграції. Впродовж 27 та 28 березня очільниця побувала у КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» ООР та КНП «Дунайська обласна лікарня» ООР.

Про ефективну роботу закладів охорони здоров’я та позитивні зміни, які вдалось реалізувати у лікарнях, посадовицю проінформувала тимчасово виконуюча обовʼязки директора Департаменту охорони здоровʼя ОДА Оксана РОКУНЕЦЬ-СОРОЧАН. Про умови роботи лікарень та поповнення матеріально-технічної бази медичних установ прозвітували генеральні директори.

Так у КНП «Дунайська обласна лікарня» ООР заступниці Міністра продемонстрували роботу нового кабінету інтервенційної радіології та ознайомили її із роботою приймального відділення.

Прибувши до КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня»ООР, Марина СЛОБОДНІЧЕНКО відвідала відділення патології новонароджених, загальну хірургію, відділення фізичної реабілітації та учбовий кабінет від SASA Setton, який було створено з урахуванням інноваційних технологій, забезпечено сучасними меблями, якісним медичним обладнанням, технікою та тренажерами, призначеними для лікування та реабілітації дітей на госпіталізації.

В межах візиту заступниця Міністра з питань євроінтеграції перевірила організацію навчального процесу в кабінеті, його функціонування та дотримання належних умов.

Департамент охорони здоровʼя дякує Міністерству з питань євроінтеграції за увагу та великий внесок у розвиток охорони здоровʼя регіону. Окрема подяка заступниці Міністра з питань євроінтеграції Марині СЛОБОДНІЧЕНКО за продуктивний візит щодо перевірки функціонування медичних установ та сприяння в забезпеченні нагальних потреб для закладів.