Департамент охорони здоров’я Одеської ОДА разом із генеральним директором КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» сьогодні привітали приємними подарунками маленьких пацієнтів зі святом.

🩺Департамент охорони здоровʼя Одеської ОДА у партнерстві з благодійною організацією передали нові медичні меблі (тумбочки) у кількості 30 шт., для дооснащення палат інтенсивної терапiї та профільних дитячих відділень.

«Діти – цвіт нашої нації, вони – наше майбутнє! Ми маємо зробити усе можливе,щоб наші маленькi Громадяни, Мали радісне дитинство під мирним небом у вільній Україні. Нехай вони ростуть щасливими та здоровими, бо саме така наша місія на Землі….» зауважила тимчасово виконуюча обовʼязки директора Департаменту охорони здоровʼя ОДА Оксана РОКУНЕЦЬ-СОРОЧАН

👨‍👩‍👦‍👦Діти – це наша найвеличніша скарбниця. На сьогодні дитинство українських дітей обмежене через війну, тривоги, але все в наших силах, щоб створити для них міцний та надійний тил, в любові та піклуванні.

Вони – наше майбутнє, вони – наше джерело надії, енергії, радості, щирості та добра.

🇺🇦У цей складний для нашої країни час хочеться побажати нашим дітям, першочергово, мирного, блакитного, сонячного неба над головою та безтурботного дитинства.

👫Нехай наші сини та доньки ростуть здоровими, щасливими та усвідомленими патріотами України!