Навесні, 15 березня, внаслідок ракетного удару, під час виконання своїх службових обовʼязків трагічно загинув фельдшер Одеської екстреної медичної допомоги Сергій РОТАРУ. Він був одним з перших, хто прибув на місце влучання ракети росіян, щоб врятувати постраждалих.

У чоловіка залишилися дружина та двоє дітей, яким пізніше за сприяння голови начальника Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олега КІПЕРА було придбано нову двокімнатну квартиру.

З нагоди Дня Конституції Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку було посмертно нагороджено Сергія РОТАТУ орденом «За мужність».

Дякуємо голові (начальнику) Одеської обласної державної (військової) Олегу КІПЕРУ за клопотання щодо відзначення загиблого медика Одеської області.

Медична спільнота області та уся Україна вклоняється Герою! Герої не вмирають!