📋За розпорядженням голови (начальника) Одеської ОВА Олега КІПЕРА на посаду т.в.о генерального директора медзакладу Одеська обласна клінічна лікарня призначено Андрія ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВА.

Сьогодні голова Одеської обласної військової адміністрації Олег КІПЕР представив колективу лікарні нового керівника та привітав Андрія ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВА з призначенням, побажавши йому успіху, натхнення, терпіння та наполегливості у відповідальній справі – розвитку медичного закладу.

Також голова Одеської обласної державної адміністрації Олег КІПЕР під час промови закликав усіх медиків до співпраці та об’єднання зусиль, адже від цього залежить ефективність та своєчасність надання якісної медичної допомоги мешканцям області.

Департамент охорони здоровʼя Одеської обласної державної адміністрації долучається до усіх побажань та щиро вітає професіонала своєї справи, відданого та відповідального медика із керівною посадою!

Сил, енергії, налагодження роботи в закладі, покращення матеріально-технічної бази та нових досягнень у розвитку Одеської обласної клінічної лікарні!

З повагою, колектив Департаменту охорони здоровʼя Одеської ОДА!