Для мешканців Роздільнянської громади Одеської області покращено доступ до медичних послуг — реєстратури старого типу перетворилися на сучасні приймальні та кол-центри.

За фінансової підтримки уряду Німеччини й на базі медичних закладів запрацював колл-центр з навченим персоналом та відділом сервісу й комунікації. Відтепер понад 32 тисячі жителів громади отримали дієвий та зручний алгоритм взаємодії зі своїми медичними установами.

Офіційне відкриття кол-центру відбулось у відремонтованому приміщенні поліклінічного відділення у рамках проєкту GIZ Ukraine: Resilient Society «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions», який спрямований на відновлення і покращення сервісів та комунікації в медичних закладах. Також за підтримки спонсорів закуплені генератори, лабораторно-діагностичне обладнання, портативне медичне обладнання, операційний стіл, облаштовано гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу та встановлена сонячна станція, що може покривати велику частину власних потреб лікарні.

На заході були присутні радники проєкту GIZ Ukraine, а саме Мар’яна Акішина разом з пані Ольгою Погребняк, т.в.о начальника відділу управління та контролю якості медичної діяльності управління медичної допомоги ДОЗ Надія Володіна, міський голова Валерій Шовкалюк, перша заступниця міського голови Ольга Босюк, заступник міського голови Сергій Крилов, начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько, представники влади та запрошені гості.

Спільними зусиллями ми будуємо світле здорове майбутнє 🙌🇺🇦