За підтримки Одеської обласної державної (військової) адміністрації та Департаменту охорони здоровʼя ОДА було проведено навчання бригад медицини катастроф “МІЖЛИМАННЯ – 2024”.

Відкривали «МІЖЛИМАННЯ-2024». почесні гості.

📢За дорученням голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олега КІПЕРА перед учасниками з вітальним словом виступив заступник Дмитро РАДУЛОВ. Він зазначив, що для ОВА обласна екстренка є однією з пріоритетних ланок охорони здоров’я та підтримки життєдіяльності всієї області. Тому керівництво області робить все можливе задля захисту працівників та створення для них комфортних умов праці та розвитку.

🤝🚨Далі до усіх присутніх звернулась виконуюча обов’язків директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Оксана РОКУНЕЦЬ-СОРОЧАН, яка у своїй промові відзначила важливість тандему обласної екстренки, а також закладів охорони здоров’я області та інших екстрених служб під час реагування на різні надзвичайні події. Також вона висловила сподівання, що такі масштабні змагання дозволять ще краще відпрацювати навички координації та взаємодії, які є незамінними під час війни.

✅З вітальним словом перед учасниками навчань також виступили Одеський міський голова Геннадій ТРУХАНОВ та голова Усатівської територіальної громади Юрій МАКОВЕЙЧУК.

🤝🏥Генеральна директорка Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області Світлана ІЗОСІМОВА також передала привітання всім учасникам, побажала їм успіхів, продуктивної роботи і нових знань, а також подякувала всім, хто був причетний до організації та проведення заходу.

📍Навчання проводились на місцевому стадіоні, де було підготовлено 8 тематичних станцій, на яких співробітники навчально-тренувального центру обласної екстренки координували учасників, надаючи їм необхідні інструкції. Таким чином, учасники могли продемонструвати весь спектр своїх знань та навичок, а судді – оцінити рівень підготовки фахівців.

Коли всі етапи були пройдені учасниками, а бали були підраховані, розпочалась церемонія нагородження найкращих бригад МК у навчаннях «МІЖЛИМАННЯ-2024».

Департамент охорони здоров’я Одеської ОДА висловлює вдячність Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області і всьому колективу обласної екстренки за гарну організацію заходу з дотриманням правил безпеки відповідних реаліям сьогодення.

Окремі слова подяки за підтримку даного заходу голові (начальнику) Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олегу КІПЕРУ, товариству “Червоного хреста”, Усатівській територіальній громаді, керівництву місцевої школи, яка прийняла захід у себе на території, а також усім організаторам та благодійникам, хто був причетний до навчань “МІЖЛИМАННЯ 2024”.