✅28 травня Департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації разом з Одеським національним медичним університетом організували «Ярмарок вакансій», який пройшов на базі КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР» з метою покращення комунікації та взаємодії між профільними навчальними та закладами охорони здоровʼя області. Захід проходив у двох форматах: онлайн та офлайн, де взяли участь понад 200 осіб.

👥Почесні гості заходу:

🔸Дмитро РАДУЛОВ – заступник голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації;

🔹Оксана РОКУНЕЦЬ-СОРОЧАН – тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації;

🔸Андрій ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВ – тимчасово виконуючий обов’язки генерального директора комунального некомерційного підприємства «Одеська обласна клінічна лікарня» Одеської обласної ради»;

🔹Володимир ГРУБНІК – завідувач кафедри хірургії Одеського національного медичного університету.

📢Урочисте відкриття заходу розпочалось з промови заступника голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації Дмитра РАДУЛОВА, в якій очільник наголосив на проблемі працевлаштування молодих спеціалістів: «В місті Одеса випускники медичних закладів не мають великих проблем з працевлаштуванням, однак у більш віддалених районах та населених пунктах області ситуація протилежна: там існує потужний кадровий голод. Тому сьогоднішній захід спрямовано саме на співпрацю тих, хто бажає, та тих, хто може, тобто випускників та роботодавців».

У непростий час для всіх українців та функціонування усіх провідних державних галузей Департамент охорони здоровʼя ОДА разом зі всією медичною спільнотою Одещини посилено продовжує працювати над тим, щоб зберегти молодих потенціал в закладах на Одещині, щоб студенти-медики та інтерни мали змогу залишитися в Україні, працювати на благо своїх родин, співгромадян та продовжували розвивати охорону здоров’я, міцно тримати медичний фронт та допомагати своїй країні задля Перемоги!

🤝Сьогоднішній ярмарок пройшов дуже вдало. Під час заходу студенти та інтерни мали гарну нагоду поспілкуватися із генеральними директорами різних медичних закладів, поставити їм запитання, які їх цікавили, більшість з молодих людей познайомилися з різноманітними закладами, які у перспективі могли б стати для них місцем роботи, а деякі з них вже знайшли своє бажане робоче місце для подальшого працевлаштування.